menu>

O Spartakiadzie

II Ogólnopolska Spartakiada Samorządowa odbędzie się w ostatni weekend sierpnia 2017 roku w Poznaniu. Doświadczenia zdobyte podczas organizacji pierwszej edycji spartakiady oraz zebrane opinie i uwagi uczestników gwarantują przygotowanie jeszcze lepszej imprezy. W programie spartakiady nie zabraknie konkurencji cieszących się dotychczas dużym zainteresowaniem, ale także weźmiemy pod uwagę sugestie zawodników i poszerzymy program o nowości.

Sprawdzona formuła imprez integracyjnych doskonale wpisała się w program spartakiady, podobnie jak ceremonia otwarcia. Dla sprawniejszego formalnego przeprowadzenia procedury rejestracji reprezentacji samorządowych koszty związane z udziałem w spartakiadzie podzielono na dwie osobne pozycje: koszty związane z udziałem w spartakiadzie oraz koszty zakwaterowania i wyżywienia.

Poszczególne konkurencje rozgrywane będą na pięknych obiektach sportowych goszczących wcześniej imprezy światowej rangi. Termy Maltańskie, Hala Sportowa Politechniki Poznańskiej Malta zapraszają i życzą wielkich sportowych emocji i doskonałej zabawy!

Organizator

Patronat honorowy

Patroni medialni

Partnerzy

Sponsorzy

Partner Medyczny

I Spartakiada Samorządowa
realizacja:Studio Fabryka